Výkonnostné kampane, stratégie SEO, influencer marketing...
MARKETING

Marketingové online kampane

Pôsobnosť agentúry ZEBRA STUDIO je zameraná na tvorbu kampaní na Google, správu soc. sietí, influencer marketing a tvorbu videa s jeho distribúciou ku cieľovému sledovateľovi. S našimi online marketingovými stratégiami pomáhame klientom rozvíjať ich podnikanie. Starostlivo sledujeme každé minuté euro a výkonnosť reklamy.

Nakopnite predaje s PPC Google reklamou. Dostante váš web na prvé priečky vyhľadávania a oslovte tak milióny nových potenciálnych zákazníkov. Prvá konzultácia zdarma a bez záväzkov.

SEO a nový zákazníci – Najdôležitejší je stále samotný produkt či služba. Na to, aby ste ju predali, však musíte mať kvalitný web, ideálne s vyladeným SEO. Vďaka nemu sa jednotlivé podstránky vášho e-shopu zobrazia na prvých priečkach v organickom vyhľadávaní.

Výhody reklamy na Facebooku či Instagrame. Potrebujete zaujať zákazníkov čo najefektívnejšie? Špecialisti na sociálne siete z tímu ZEBRA v krátkom čase pripravia pútavú reklamu na mieru vášmu biznisu. Oslovíte tak ľudí, ktorí majú o váš produkt či službu skutočný záujem.

Zvažujete influencer marketing? Influenceri predstavujú spôsob, ktorým vieme – autentickým spôsobom – zasiahnuť potenciálnych zákazníkov v „in-demand” prostredí. Ideálne je urobiť tak v momente, keď používatelia svojvoľne konzumujú digitálny obsah, ktorý presne zodpovedá ich preferenciám a záujmom. 

#brand dizajn #tvorba webov #content marketing #billboardové kampane

Dohodnite si stretnutie lettrich@zebrastudio.sk

Ďalšia ponuka služieb
Komplexné audiovizuálne služby, televízne reklamy, krátke video spoty, dokumenty...
VIDEO PRODUKCIA