ZEBRA ako inovatívna, progresíva, štýlová a moderná
Zoznámte sa s našou agentúrou
a všetkým, čo vám ponúkame

Reklamná a eventová

agentúra ZEBRA začala svoje pôsobenie v roku 2019.
S nadšením pre skvelé nápady a inovatívne riešenia sme úspešne začali budovať reklamnú a eventovú agentúru, ktorá klientom prináša
komplexné reklamné a marketingové služby a všetky služby v oblasti eventov.

Vždy pripravený, dať naším projektom o niečo viac.

Adam Harkabus
creative director

Zameraním a cieľom našej agentúry, je uchopiť rôznorodosť možností do jedného celku a preniesť ich do reality, kde dokážeme vytvárať efektívne marketingové komunikačné
prostriedky, ktoré skutočne prinášajú pozitívny efekt. Sme motivovaní spokojnosťou našich klientov.

Tvoríme tím odhodlaných a skúsených ľudí, so zanietením pre eventy a reklamu. Našim poslaním je budovať značky a prinášať klientom nových zákazníkov a tvoriť nezabudnuteľné eventy.

 

 

 

Čo vlastne robíme?

Eventy

Zorganizujeme nezabudnuteľné eventy, plné zážitkov.

Plánujete predstaviť svoj nový produkt, osláviť výročie, upevniť vzťahy s obchodnými partnermi, preškoliť zamenstnancov a zároveň utužiť kolektív, alebo chcete pritiahnuť pozornosť médií? Vieme sa o celú udalosť kompletne postarať! Vašou úlohou bude užiť si celý program a nemať žiadne starosti.

konferencie, školenia, teambuildingy, tematické dni, koncerty, catering, plesy, hostess
Reklama a kampane

Od komunikačnej stratégie cez hľadanie insideu a idei, až po exekúciu.

Vytvoríme pre vašu značku alebo produkt riešenia, ktoré budú fungovať. Niekedy to môže byť integrovaná kampaň, ktorá zahŕňa print, outdor, TV či rádio spot, inokedy zas online kampaň.

grafika, produkcia, media management, content, copywriting, firemná identita, komunikačné stratégie, marketingové analýzy, web stránky
Foto a video produkcia

Natočíme reklamné spoty. Fotografiou zachytíme skutočné momenty.

Chceme produkovať pre našich klientov jedinečný a kvalitný audiovizuálny obsah. Naše tvorivé zameranie a skúsenosti nám umožňujú ponúkať správne riešenie na akúkoľvek klientskú požiadavku z ľubovoľnej oblasti audiovizuálnej produkcie. Pre operatívnu produkciu s krátkym deadlinom je k dispozícii interný produkčný tím, ktorí zrealizuje foto, audio, či video produkciu a taktiež zariadime celú kreatívu.

reklamy, promo, rozhlasové spoty, reklamné spoty, aftermovies, kreatíva, postprodukcia, filmová produkcia
PR servis

komplexné zabezpečenie a tvorba PR

Naše strategické a funkčné riešenia spájajúce online a offline nástroje zaručujú vysokú efektivitu komunikácie. Cieľom je dlhodobá spolupráca a spokojní zákazníci našich klientov. Návratnosť vašej investície do PR, dosahujeme spoločne s vami aktívnou a otvorenou diskusiou. Vieme čo stimuluje správanie ľudí, prinášame hodnoty a pozitívne výsledky v podnikaní.

nákup médií, tvorba contentu, pr články, influenceri, správa sociálnych sieti, tvorba podcastov
Reklamné plochy

OOH média všetkého druhu.

ZEBRA board vás efektívne zviditeľní cez mediálne plochy, ako sieť veľkoplošných reklamných plôch v rôznych častiach Slovenska. Popri našej sieti reklamných plôch prenajímame mediláne plochy ako štítové steny, prenosné reklamné médiá a iné ideálne nástroje vášho mediálneho mixu. Ponúkame klientom rady šité na mieru pri výbere vhodných lokalít i období prezentácie, možnosť vybudovania nových plôch „na kľúč“ podľa potrieb klienta.

billboardy, bigboardy, citylighty, hypercube, reklama v MHD, atypické riešenia
Tlačiareň

Od marketingového poradenstva a grafického návrhu, cez tlač a výrobu, po dodanie a montáž.

Riešime komplexné tlačiarenské služby. Náš prínos je v schopnosti inšpirovať, navrhovať a zabezpečiť komplexnú realizáciu širokej škály tlačovín vrátane doplnkových služieb, ako sú grafika či distribúcia. Vďaka tomu vytvárame vhodné predpoklady pre efektívnejšie a jednoduchšie dosahovanie cieľov našich zákazníkov, ako aj ich celkového profitu.

plagáty, letáky, vizitky, bannery, foldre, fotografie, formuláre, noviny, rollupy, fotosteny
 
 
Klienti