Agentúra ZEBRA

vznikla v roku 2019, vtedy ešte ako reklamno-eventová agentúra fungujúca pod jedným názvom. Čas ukázal, že je dôležité tieto dve časti pôsobenia od seba oddeliť do osobitných spoločností, a tak v roku 2021 vznikla spoločnosť ZEBRA EVENTS.

Za tých pár rokov sme mali možnosť pracovať na mnohých projektoch a spoznať množstvo skvelých ľudí na rôznych pozíciách.

Sme tím marketérov, grafikov a biznis špecialistov, ktorí sa neustále učia a s radosťou prijímajú nové výzvy. Preferujeme progresívny prístup v oblasti marketingu, technológií a podnikania. Kladieme vysoký dôraz na proklientský prístup s cieľom udržiavať dobré obchodné partnerstvá.

 

 

Čo vlastne robíme?

Eventy

Nezabudnuteľné zážitky a pozitívna energia, také sú eventy v spolupráci s nami.

Teambuilding ktorý baví a prináša výsledky. Obráťte sa na nás. Organizujeme eventy, ktoré zlepšia vzťahy na pracovisku, podporia tímového ducha a poskytnú priestor na zrelaxovanie. Navyše pre vás máme aj školenia a aktivity na podporu mäkkých zručností (soft skills), ktorých uplatnenie nájdete v každodenných životoch.

teambuildingy, tematické dni, eventy pre obchodné domy, koncerty, hostess

Marketingové online kampane

Želané výsledky, to je hnací motor nášho úspechu.

Pôsobnosť agentúry ZEBRA STUDIO je zameraná na tvorbu kampaní na Google, správu soc. sietí, influencer marketing a tvorbu videa s jeho distribúciou k cieľovému divákovi. S našimi online marketingovými stratégiami pomáhame klientom rozvíjať ich podnikanie. Starostlivo sledujeme každé minuté euro a výkonnosť reklamy.

brand dizajn, content marketing, copywriting, Google ADS, správa soc. sietí, influencer marketing, tvorba videa, billboardové kampane
Tvorba videa

Spoznaj nové možnosti a pootvor dvere fantázii. Videá ZEBRA.

Vášeň, cit a profesionálny prístup, sú tri elementy s ktorými sa púšťame do nových projektov. Nechajte na nás prípravu kreatívy a tvorbu videa. V agentúre disponujeme vlastnou kamerovou technikou a príslušenstvom, čo nám umožňuje promptne reagovať na všetky požiadavky klientov.

televízne reklamy, krátke promo videá, rozhlasové spoty, filmová produkcia, dokumenty

 
 
Klienti