zebra

EVENTY

Zodpovedný prístup, komplexná starostlivosť, spokojný klient je prioritou našej práce.

Plánujete event alebo teambuilding s cieľom dosiahnuť želaný výsledok ? My vám s tým pomôžeme. Vďaka pravidelnému sledovaniu trendov a požiadaviek, dokážeme pre vás zorganizovať eventy podľa vašich predstáv.

Teambuilding

Štart!

Účastníkov hier čaká náročná úloha. Vyrobte si Formulu 1, pyramídu Hefaistos alebo loď z kartónov. Počas týchto hier si precvičíte analytické myslenie, efektívnu komunikáciu, plánovanie a koordináciu práce v tíme a v neposlednom rade aj zvládanie časového stresu. Aktivity vás nakopnú, zocelia tím nováčikov, no aj tých, ktorí sa medzi sebou dobre poznajú.

V cieli si pre vás pripravíme zaslúženú odmenu v podobe osláv so šampanským a odovzdávanie medailí za odvedenú prácu v tíme.

SLUŽBY

w

Konferencie

Odborné konferencie, pri realizácii ktorých dbáme na kvalitný program a inšpiratívnych prednášajúcich.

Firemné a významné plesy

Zorganizujeme celú akciu od základného konceptu, témi a atraktívneho programu podľa vašich potrieb a želaní. 

Predstavenie vozidiel

Predstavovanie nových modelov vozidiel, kde vám ukážeme atraktívnou formou prednosti jednotlivých áut.

Galavečery, VIP eventy

Zorganizujeme váš galavečer presne podľa predstáv a idei vašej spoločnosti. Prinesieme eleganciu a prvotriednu starostlivosť.

Otváranie priestorov

Slávnostné otvorenie nových obchodných priestorov, pobočiek či areálov. Komplexná starostlivosť, želaný výsledok.

Výstavné stánky

Zaujmite na výstavách a veľtrhoch jedinečným a moderným výstavným stánkom.

Mikulášska nádielka

Urobte deťom radosť a pripravte im skvelú mikulášsku zábavu. Pripravíme pre vás program, ktorý zaujme, poteší deti aj mládež.

Vianočné večierky

Naplánujeme, vytvoríme koncepciu a zostavíme program podľa vašich želaní. Zaistíme všetko potrebné od ozvučenia, osvetlenia a techniky až po catering, umelcov a priebeh celého večera.

Akcie pre deti a dospelých

Rodinné dni sa stále častejšie stávajú obľúbenou sebaprezentáciou menších či väčších spoločností. Postaráme sa o zaujímavý program pre celú rodinu a príjemne strávený deň.

Dekorácie

Tvoríme kreatívny a originálny design každého eventu s dôrazom na estetické pôsobenie na účastníkov. Správne zvolené dekorácie, nábytok, rekvizity, svetelný vyzuál a ďalšie.

Tvorivé dielne

Naučte deti novým zručnostiam a ponúknite im možnosť sebarealizácie. Vďaka tovirivím dielňam získajú pocit sebavedomia a rozvinú schopnosť kreatívne myslieť.

Catering

Catering pre spoločenské, rodinné či firemné akcie. Hostina pre všetky zmysly, ktorá poteší nielen chuťou a vôňou, ale aj farbami a spôsobom servírovania. 

NAMI ORGANIZOVANÉ PODUJATIA

ZEBRA STUDIO s. r. o.

Somolického 1874/62
039 01, Turčianske Teplice
IČO: 52158349
DIČ: 2120921352

KONTAKT:

+421 911 895 676 – Adam Harkabus
harkabus@zebrastudio.sk

+421 915 563 888 – Bc. Tibor Lettrich
lettrich@zebrastudio.sk

6 + 3 =